biuro główne: 29 752 23 31 kontakt@rembuddevelopment.pl ul. Piłsudskiego 175, 06-300 Przasnysz

NOWE MIESZKANIA W PRZASNYSZU
MIESZKANIA W SPRZEDAŻY


„Osiedle Poziomkowa” to inwestycja mieszkaniowa firmy REMBUD DEVELOPMENT Sp. z o.o.

Jest to I etap zabudowy mieszkaniowej powstający przy ulicy Poziomkowej, w atrakcyjnej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Przasnysza.

Inwestycja „Osiedle Poziomkowa” to zespół sześciu nowoczesnych budynków wielorodzinnych,  pięciokondygnacyjnych z komfortowymi windami oraz garażami podziemnymi i parkingami zewnętrznymi ogólnodostępnymi dla mieszkańców i gości. W kondygnacji podziemnej zostały zaprojektowane przestronne komórki lokatorskie dla każdego mieszkania.

I Etap obejmuje budowę dwóch budynków mieszkalnych ze wspólnym garażem podziemnym gdzie zostało zaprojektowanych 68 przestronnych mieszkań, 2 i 3-pokojowych o zróżnicowanej powierzchni (od 28 m2 do 66m2) z przestronnymi balkonami, nawet o powierzchni 16m2, oraz ogródkami dla mieszkań na parterze budynku nr 1, które dają dodatkowe możliwości wykorzystania przestrzeni mieszkalnej.

Z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców wszystkie mieszkania zostały starannie zaprojektowane według indywidualnego projektu pracowni Nowak Architekci, które charakteryzuje przede wszystkim przemyślana architektura oraz funkcjonalność każdego z pomieszczeń zapewniająca komfort i wygodę mieszkania. Dla wygody mieszkańców w każdej klatce budynku przewidziano komfortowe windy łączące z poziomu garażu podziemnego wszystkie kondygnacje. Funkcjonalność budynków pozwala na aranżację części mieszkań 3-pokojowych na mieszkania 4-pokojowe z aneksem kuchennym przy zachowaniu powierzchni mieszkań.

Ciekawa, nowoczesna architektura, plac zabaw dla dzieci oraz różnorodność oferty mieszkań powodują, że każdy, kto ceni sobie jakość życia znajdzie tu swoje wymarzone mieszkanie. A wysoka jakość materiałów budowlanych w połączeniu z zastosowaniem nowoczesnych technologii zapewnia naszej inwestycji piękny, estetyczny i niepowtarzalny wygląd.

 „Osiedle Poziomkowa” to urokliwe miejsce, w otoczeniu zieleni i terenów rekreacyjnych pozwalających na kontakt z przyrodą i aktywny wypoczynek, które zapewni nabywcom wysoki komfort mieszkania. Idealne dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój, a jednocześnie potrzebują mieć w zasięgu ręki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej.

Aby dowiedzieć się więcej o danym mieszkaniu, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Aby pobrać zrzut danego mieszkania czy kondygnacji, kliknij na odnośnik. 

LOKALIZACJA INWESTYCJI

Inwestycja „Osiedle Poziomkowa” zlokalizowana jest na obrzeżach miasta, w atrakcyjnej dzielnicy Błonie II przy ulicy Poziomkowej położonej w południowej części miasta. Lokalizacja „Osiedle Poziomkowa” jest w spokojnej i zacisznej części Przasnysza, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, w otoczeniu zieleni i terenów rekreacyjnych pozwalających na kontakt z przyrodą i aktywny wypoczynek. Cechą charakterystyczną dzielnicy, oprócz dużej ilości zieleni jest rozproszona zabudowa jednorodzinna. Dzięki temu tereny te nie są tak intensywnie zabudowane, jak inne część Przasnysza. Na terenie dzielnicy w ostatnim czasie powstały nowe osiedla domków jednorodzinnych. Warto nadmienić, iż w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji planowane jest w przyszłości wybudowanie zalewu miejskiego, co daje dodatkowy atut lokalizacji „Osiedla Poziomkowa”.